XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Współpraca z projektem WRtoM
Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013

W dniu 25 czerwca br. odbyło się w Barcelonie (Hiszpania) seminarium pt.: „The Water Research to Market experience as a chance to boost the implementation of innovative solutions into the water sector” podsumowywujące realizację projektu WATER RESEARCH TO MARKET – LIVE09 ENV/FR/000593 (01/09/2012-31/08/2013).

W ramach sesji pt.: „Success stories from the research” dr Tomasz Jurczak uczestniczący w seminarium przedstawił podstawowe założenia projektu EH-REK oraz omówił najważniejsze wyniki i osiągnięcia uzyskane w trakcie realizacji projektu.

Poniżej dostępna prezentacja z seminarium oraz agenda:

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy