XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Udział projektu EH-REK w Międzynarodowych Targach POLEKO
Ostatnia aktualizacja: 28.10.2013

 W dniach 7-10.10.2013 w Poznaniu odbyła się jubileuszowa, 25 edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska – POLEKO. Wśród ponad 600 wystawców z Polski i z zagranicy znalazł się Uniwersystet Łódzki. Na stoisku Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska prezentowano najnowsze informacje dotyczące projektu „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych „Arturówek” (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich”. 

Zwiedzający mogli zapoznać się z ideą ekohydrologicznej rekultywacji, miejscem demonstracyjnym projektu – stawami rekreacyjnymi „Arturówek”, przyjrzeć się wdrożonym rozwiązaniom i ich wstępnym efektom. Wśród młodszych zwiedzających dużym powodzeniem cieszyła się gra edukacyjna „Arturówek”, zaś starsi mogli dodatkowo obejrzeć efekty pracy w postaci prezentacji multimedialnej oraz plakatów. 

 

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy