EH-REK otrzymał tytuł „Najlepszy projekt LIFE” (18.08.2021)
Spośród 62 finalistów projekt EH-REK otrzymał tytuł „Najlepszy projekt LIFE”. Nagrody LIFE Awards wyróżniają najbardziej innowacyjne, inspirujące i efektywne projekty LIFE. więcej

Projekt EH-REK szkoli i promuje działania w zakresie ekohydrologicznej rekultywacji zbiorników rekreacyjnych Arturówku podczas XXVIIII Łódzkiego Biegu Sylwestrowego
Ostatnia aktualizacja: 09.01.2013

W dniu 31 grudnia 2012 roku w Łodzi w Arturówku odbył się coroczny Bieg Sylwestrowy. W tym roku projekt EH-REK wziął czynny udział w jego realizacji poprzez współorganizację imprezy, uczestnictwo pracowników projektu w samym biegu oraz promocję i szkolenia na wystawionych stoiskach z materiałami informacyjnymi i gadżetami projektu.

W ramach współorgaznizacji imprezy projekt EH-REK sfinansował działania cateringowe dla uczestników biegu. Każdy z biegaczy otrzymał po ukończeniu biegu ciepły posiłek w postaci zupy grochówki przygotowanej w kuchni polowej oraz kiełbaskę z grilla. W biegu wzięło udział ponad 1000 biegaczy, każdy z nich otrzymał medal, dyplom oraz na pamiątkę plastron z numerem startowym.

Serdeczne podziękowania dla pracowników Ośrodka hotelowo-wypoczynkowego „Prząśniczka” za wspaniale przygotowaną oprawę cateringową imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy w zakładce Galeria.

Już dziś projekt EH-REK serdecznie zaprasza na XXIX Łódzki Bieg Sylwestrowy
http://www.bslodz.pl/?pg=organizatorzy

Powrót