XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Projekt EH-REK promuje i szkoli podczas XXVI Turystycznego Marszu na Orientację "Orientuj się i Licz" w Arturówku
Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013

19 października 2013 r. odbył się XXVI Turystyczny Marsz na Orientację "Orientuj się i Licz", organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Orientuś”. Projekt EH-REK włączył się w przygotowanie marszu poprzez promocję projektu na  wydrukowanych dla uczestnikw mapach. W zawodach wzięło udział ponad 400 osób startujących w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli. Oprócz wspaniałej zabawy na terenie rezerwatu, promującej aktywny i zdrowy styl życia, uczestnicy biegu mogli zapoznać się z zabiegami rekultywacyjnymi przeprowadzonymi w obrębie kompleksu rekreacyjnego "Arturówek" oraz spróbować własnych sił w zarządzaniu ekosystemami wodnymi poprzez grę edukacyjną „Arturówek”. W trakcie imprezy rozdawane były także ulotki informacyjne o projekcie.

 

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy