EH-REK otrzymał tytuł „Najlepszy projekt LIFE” (18.08.2021)
Spośród 62 finalistów projekt EH-REK otrzymał tytuł „Najlepszy projekt LIFE”. Nagrody LIFE Awards wyróżniają najbardziej innowacyjne, inspirujące i efektywne projekty LIFE. więcej

Dzień informacyjny LIFE+
Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013

W dniu 21 lutego 2013 r. w Hotelu Gromada w Warszawie po raz szósty odbył się Dzień Informacyjny LIFE+, w którym wzięło udział blisko 300 osób. Spotkanie, zorganizowane przez NFOŚiGW, miało na celu zapoznanie potencjalnych beneficjentów z podstawowymi wiadomościami na temat programu oraz z praktycznymi informacjami dotyczącymi Instrumentu Finansowego LIFE+. Do współpracy zaproszono polskich beneficjentów, którzy otrzymali już dofinansowanie z programu LIFE. Zaprezentowali oni swoje projekty w postaci prezentacji multimedialnych oraz stoisk.

Projekt EH-REK reprezentowany był przez Zuzannę Oleksińską oraz Tomasz Jurczaka. Na stoisku projektu dostępne były materiały informacyjne (broszury, ksiązki), gadżety (długopisy, zakładki) oraz zaprezentowana była gra edukacyjna „Arturówek”. Dodatkowo w postaci prezentacji multimedialnej przedstawiony był zakres prac inwestycyjnych aktualnie realizowanych w Arturówku w ramach działań projektu.
 

Powrót