XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Zrównoważone Ekologiczne zamówienia publiczne w miastach europejskich
Ostatnia aktualizacja: 12.10.2011

Prezentacja projektu EHREK podczas konferencji "Zrównoważone Ekologiczne zamówienia publiczne w miastach europejskich" Konferencja organizowana pod patronatem Polskiej Prezydencji w Radzie UE podsumowująca działania Sieci Ekologicznych Zamówień Publicznych w regionie łódzkim Łódź 28-29 września 2011 r.

Podczas wycieczki studyjnej przedstawione zostały przez dr. Tomasza Jurczaka podstawowe założenia koncepcyjne projektu oraz rozpowszechnione wsród uczestników konferencji materiały informacyjne i promujące projekt.

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy