XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Zmiana terminu zakończenia projektu
Ostatnia aktualizacja: 31.12.2015

Z przyjemnością informujemy, iż Komisja Eurpejska wyraziła zgodę na wydłużenie terminu realizacji projektu EH-REK do dnia 31.12.2015 roku. Beneficjenci projektu wnioskowali do KE o zmianę terminu realizacji projektu z uwagi na koniecznośc wykonania dodatkowych działań inwestycyjnych, które nie były przewidziane w projekcie, a ich wykonanie było niezbędne dla osiągnięcia celów projektu.

W roku 2015 planowane jest przeprowadzenie cyklu szkoleń dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych oraz nauczycieli, pracowników administracji samorządowej i grupy Learning Alliance. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy