XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Zajęcia dydaktyczne ze stażystami UNESCO
Ostatnia aktualizacja: 12.10.2011

W dniach 5-19 września 2011 roku pracownicy Katedry Ekologii Stosowanej UŁ (dr Tomasz Jurczak, dr Zbigniew Kaczkowski) zrealizowali zajęcia dydaktyczne ze stażystami UNESCO (Susan Kumwenda z Malediw oraz Ghislaine Madjiki Adjia z Kamerunu) przedstawiając założenie projektu EHREK oraz biorąc udział w badaniach monitoringowych realizowanych w ramach projektu w Arturówku i pracach eksperymentalnych w stacji terenowej Katedry Ekologii Stosowanej UŁ mieszczącej się nad Zalewem Sulejowskim.

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy