XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Spotkanie beneficjentów projektu
Ostatnia aktualizacja: 06.07.2011

W dniu 29.06 w siedzibie Katedry Ekologii Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego (KES UŁ) odbyło się spotkanie beneficjentów projektu z Panem Zbigniewem Karaczunem - ekspertem monitorującym projekty LIFE+ w Polsce. W spotkaniu wzięli także udział przedstawiciele KES UŁ: Prof. Maciej Zalewski, dr Tomasz Jurczak, dr Zbigniew Kaczkowski oraz Pan Paweł Anyszewski (Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.) i Pan Piotr Rybiński - kierownik Arturówka (MOSiR Łódz). Na spotkaniu omawiane były sprawy związane z postępem realizowanych prac w ramach projektu oraz przeprowadzona została wizyta na obszarze realizacji projektu.

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy