XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Spotkania robocze dla beneficjentów projektu LIFE+
Ostatnia aktualizacja: 22.12.2011

W dniu 16 grudnia 2011 roku o godzinie 10:00 odbyło się w siedzibie Europejskiego Regionalnego Centrum Ekohydrologii w Łodzi spotkanie robocze koordynatora projektu (Katedra Ekologii Stosowanej UŁ) ze współbeneficjentami. Podczas spotkania dr Tomasz Jurczak zaprezentował zakres prac zrealizowanych w ramach projektu przez Uniwersytet Łódzki w 2011 roku. Pan Piotr Pater, reprezentujący Łódzką Spółkę Infrastrukturalną, zaprezentował raport z realizacji zadań wykonanych w roku bieżącym przez Spółkę. Pan Piotr Rybiński (MOSiR) przedstawił zalety rekreacyjne „Arturówka” oraz możliwość  wykorzystania imprez organizowanych na terenie „Arturówka” do celów promocji projektu. W drugiej części spotkania omówiono plan organizacji zadań na rok 2012 obejmujący m.in. przygotowanie i rozpoczęcie działań inwestycyjnych w ramach projektu. Część dyskusyjna spotkania poświecona była głównie omówieniu kwestii formalno-prawnych rozpoczynających się inwestycji oraz promocji projektu.

W spotkaniu uczestniczyli:

  1. Maciej Zalewski – Uniwersytet Łódzki
  2. Tomasz Jurczak – Uniwersytet Łódzki
  3. Zbigniew Kaczkowski – Uniwersytet Łódzki
  4. Zuzanna Oleksińska – Uniwersytet Łódzki
  5. Żaneta Majcherczak-Skorupa – Łódzka Spółka Infrastrukturalna
  6. Piotr Pater – Łódzka Spółka Infrastrukturalna
  7. Piotr Rybiński – ORW Arturówek
  8. Teresa Bukowska – Wydział Sportu w Departamencie Spraw Społecznych UMŁ
  9. Hanna Ruszkowska – Wydział Sportu w Departamencie Spraw Społecznych UMŁ

Prezentacja

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy