XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Montaż tablic informacyjnych projektu LIFE+ w Arturówku
Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012

W dniu 26 kwietnia 2012 r. na wjeździe do Arturówka zostały zainstalowane tablice informacyjne projektu LIFE+ pn.: „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych ”Arturówek” (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich”. Montaż tablic jest pierwszym elementem kampanii informacyjnej o planowanych w okresie jesienno-zimowo-wiosennym 2012/2013 r. pracach inwestycyjnych w Arturówku i jego okolicach w ramach realizacji w/w projektu europejskiego LIFE. W związku z obchodami 20-lecia Instrumentu Finansowego LIFE w miesiącach wakacyjnych w trakcie realizacji kampanii wśród osób odwiedzających Arturówek oraz lokalnej społeczności rozdawane będą materiały informacyjne (broszury) na temat planowanych prac rekultywacyjnych oraz drobne upominki promujące Instrument Finansowy LIFE.

 

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy