XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Międzynarodowa konferencja Shallow Lakes 2014
Ostatnia aktualizacja: 12.11.2014

W dniach 12-17 października, w Turcji, odbyła się konferencja Shallow Lakes, organizowana przez Środkowo Wschodni Uniwersytet Techniczny (ODTÜ) i Radę ds. Badań Naukowych i Technicznych Turcji (TÜBITAK). Tematyka konferencji obejmowała szeroko pojęte problemy płytkich zbiorników wodnych.

Wśród ponad trzystu prezentowanych wystąpień i plakatów zaprezentowano wyniki badań projektu EH-REK (LIFE08 ENV/PL/000517). Przedstawiono na nim możliwości rekultywacji dwóch łódzkich zbiorników rekreacyjnych: Stawów Stefańskiego i Stawów Jana jako element strategii rekultywacji zbiorników łódzkich.

POSTER: „Restoration in perspective – assessment of restoration possibilities in two urban recreational reservoirs (Łódź)”

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy