XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych „Arturówek” (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich. Analiza zagrożeń i szans.
Ostatnia aktualizacja: 14.09.2012

Miło jest nam poinformować, iż dobiegły końca prace związane z drukiem książki „Analiza zagrożeń i szans” stanowiącej zbiór informacji na temat stanu środowiska zbiorników rekreacyjnych Arturówek w Łodzi, który jest obszarem demonstracyjnym projektu EH-REK. Przedstawione w opracowaniu informacje stanowią kompleksowy materiał źródłowy do planowanych prac inwestycyjnych.

Książka dystrybuowana jest bezpłatnie w wersji papierowej oraz elektronicznej. Plik do pobrania dostępny jest w zakładce „Realizacja Projektu Raporty i dokumenty” oraz po kliknięciu na okładkę.

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy