XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Wycieczka fakultatywna - XVII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi
Ostatnia aktualizacja: 08.05.2012

Dnia 18 kwietnia 2012 r. w godzinach 9:00-11:30 w ramach realizacji projektu EHREK przeprowadzono wycieczkę fakultatywną pn. Arturówek wczoraj, dziś i jutro, czyli Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników „Arturówek” (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich. W wycieczce uczestniczyły 23 osoby. Podczas spaceru wzdłuż zbiorników Arturówek i rzeki Bzury zaprezentowano uczestnikom wycieczki plan działań inwestycyjnych projektu oraz przybliżono charakter inwestycji i oczekiwane rezultaty.
Uczestnikom wycieczki rozdano materiały informacyjne i promocyjne. Wycieczka zrealizowana była przez pracownika Katedry Ekologii Stosowanej UŁ – dr. Tomasza Jurczaka.

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy