XXXI Łódzki Bieg Sylwestrowy – projekt EH-REK promuje ... (21.01.2016)
Podobnie jak w latach ubiegłych projekt EH-REK wziął udział w realizacji Biegu Sylwestrowego, którego był jednym ze współorganizatorów. więcej

Udział projektu EH-REK w Międzynarodowych Targach POLEKO w Poznaniu
Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014

Dnia 15 października 2014 roku projekt EHREK zagościł na targach POLEKO w Poznaniu, podczas których wraz z Fundacją Sendzimira promował przygotowany wspólnie poradnik dotyczący „Wody w mieście”. Poradnik jest kompendium wiedzy na temat możliwości zagrospodarowania wód opadowych w obszarach zurbanizowanych oraz prezentowane są w nim m.in. rozwiązania zastosowane w ramach projektu LIFE08 ENV/PL/000517 EH-REK w Arturówku. W promocji podręcznika pomogli studenci i stażyści UŁ. W trakcie targów zaprezentowano również wyniki projektu, rozdano ulotki oraz podjęte zostały rozmowy z instytucjami zainteresowanymi zastosowaniem rozwiązań projektowych w praktyce.

Poradnik „Woda w mieście” w formacie pdf dostępny jest do ściągnięcia w zakładce Realizacja projektu/Rezultaty/Publikacje.

Powrót

X

Szanowni Państwo, z wielka przyjemności informujemy, iż dobiegły końca działania związane z realizacją projektu EH-REK „Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych Arturówek (Łódź) jako modelowe podejście do rekultywacji zbiorników miejskich” LIFE08 ENV/PL/000517.

Dziękując za pomoc i wsparcie w realizacji projektu zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami projektu w Raporcie Laika oraz przygotowaną Instrukcją dla Użytkowników zrealizowanych w ramach projektu inwestycji i Planem działań po zakończeniu projektu.

Zespół projektowy